PRIRODNA NEPOGODA - SUŠA

Zbog velikih materijalnih šteta na poljoprivredi nastalih tijekom lipnja, srpnja i kolovoza 2024. godine kao posljedica suše, dana 6. rujna 2024. župan Vukovarsko-srijemske županije proglasio je prirodnu nepogodu za područje Vukovarsko-srijemske županije.

Ovim putem pozivaju se oštećene fizičke i pravne osobe da prijave navedenu štetu nadležnom Općinskom povjerenstvu za procjenu šteta od prirodnih nepogoda. Prijave se podnose neposrednom predajom, u pisanom obliku na propisanom obrascu (Obrazac PN), svakim radnim danom od 7.00 do 15.00 sati u pisarnici Općine Trpinja na adresi Trpinja, Gajčanska 1,  najkasnije do 16.9.2024. (ponedjeljak) do 15.00 sati. Propisani obrazac PN niže je dostupan na službenoj internet stranici Općine Trpinja te u pisarnici Općine Trpinja, Trpinja, Gajčanska 1.

Uz prijavu na propisanom obrascu PN, prijavitelji su obavezni dostaviti:

• presliku LISTA A Zahtjeva za potporu za 2024. godinu
  • presliku LISTA B Prijave površina za 2024. godinu
  • kopiju IBAN računa prijavitelja ako je različit od navedenog na LISTU A Zahtjeva za potporu
  • izjavu o osiguranju imovine
  • suglasnost prijavitelja za korištenje osobnih podataka (za fizičke osobe)

(Objavljeno 06.09.2024.)