Obavijest Ministarstva poljoprivrede

Obavještavamo poljoprivrednike da su započele izobrazbe o sigurnom rukovanju  i pravilnoj primjeni pesticida. Tečajeve provodi Ministarstvo poljoprivrede, Uprava za stručnu podršku te su tečajevi za poljoprivrednike besplatni. Izobrazba se provodi kao OSNOVI tečaj za poljoprivrednike koji do sada nisu nikada posjedovali karticu za kupnju pesticida, te DOPUNSKI tečaj za poljoprivrednike kojima je kartica istekla i moraju ju produžiti.

Ukoliko ste zainteresirani na neki od navedenih tečajeva, možete se prijaviti u Savjetodavnu službu, područna služba za stručnu podršku Vukovar (Olajnica 19, Vukovar) osobno ili putem telefona 099/4922-755, savjetnica Ivana Čeh (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.) te ćete saznati vrijeme i datum održavanja tečajeva.

 

Copyright © Općina Trpinja