Javni rad 2023

Na temelju članka 35. Zakona o tržištu rada („Narodne novine“ broj 118/18, 32/20 i 18/22), u okviru Mjera aktivnog zapošljavanja u 2023. godini - Javnog rada, iz nadležnosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, općinski načelnik Općine Trpinja, dana 30. ožujka 2023. godine, objavljuje

JAVNI POZIV za prijavu kandidata za program zapošljavanja nezaposlenih osoba u Programu javnog rada na području Općine Trpinja. Predmet Javnog poziva: Prijem u radni odnos na određeno vrijeme u trajanju od 6 (šest) mjeseci radi provedbe Programa javnog rada kroz Mjeru javnog rada uz financiranje Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Naziv radnog mjesta: RADNIK/CA NA UREĐENJU OKOLIŠA

Broj izvršitelja: 4 (četiri) osobe

Rok za podnošenje prijava: Pisane prijave na Javni poziv sa traženim prilozima predaju se najkasnije do 7.4.2023. (posljednji dan roka za prijavu).
 

(Objavljeno 30.03.2023.)
 

Copyright © Općina Trpinja