Obavijest o suzbijanju komaraca

Dana 16. lipnja 2021g. u vremenu od 19:00 do 22:30h Veterinarska stanica Vukovar d.o.o. vršiti će  tretman suzbijanja komaraca s zemlje na području Općine Trpinja – mjesta Trpinja, Bobota, Vera, Ludvinci, Ćelije, Pačetin i Bršadin.

Koristit će se insekticidi odobreni od Ministarstva zdravlja RH i preporuke Svjetske zdravstvene organizacije za primjenu u naseljenim mjestima, koji su bez štetnih učinaka na zdravlje ljudi i toplokrvnih životinja. Ipak molimo građane koji imaju problema sa zdravljem da u vrijeme akcije ne izlaze kuća i da zatvore prozore. Ukoliko vremenske prilike ne dozvole tretiranje, akcija će se obaviti slijedećeg dana, odnosno kada  to bude moguće.

Za vrijeme tretiranja komaraca pčelari trebaju skloniti košnice.
(Datum objave 15.06.2021.)
 
 
Copyright © Općina Trpinja