Pojašnjenje odluke o zabrani napuštanja mjesta prebivališta

Dozvoljena su kretanja građana unutar Općine Trpinja osim onih građana kojima je određena samoizolacija. ako vam je određena mjera samoizolacije nemate se pravo kretati izvan svoje kuće i nemate pravo tražiti propusnicu (za kršenja odgovarate kazneno).
 
Za kretanje između Općine Trpinja i drugih općina i gradova potrebna je propusnica.
 
U svrhu odlaska na posao propusnicu  izdaje poslodavac.
 
U svrhu pružanja skrbi djeci ili starijim osobama ili u svrhu kupnje hrane i osnovnih potrepština propusnicu izdaje Stožer CZ Općine Trpinja. Stožer CZ kontaktirajte putem objavljenih telefona i mail adresa, a ne osobnim dolaskom u prostorije Općine, kako bi se smanjili socijalni kontakti.
 
Propusnice Stožer CZ Općine Trpinja izdaje samo onom stanovnicima koji imaju prijavljeno prebivalište/stalno boravište u Općini Trpinja.
 
STOŽER CIVILNE ZAŠTITE OPĆINE TRPINJA
 
 
Copyright © Općina Trpinja