Odluka o mjeri strogog ograničavanja zadržavanja na ulicama i drugim javnim mjestima

S obzirom na ubrzano širenje i pojačani rizik prijenosa koronavirusa, uvodena je protuepidemijska mjera strogog ograničavanja zadržavanja na ulicama i drugim javnim mjestima na kojima se može istovremeno kretati i zadržavati veći broj osoba, u trajanju od 30 dana od dana donošenja ove Odluke.
 
Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske, dana 21. ožujka 2020. godine donio je Odluku o mjeri strogog ograničavanja zadržavanja na ulicama i drugim javnim mjestima.Odluka odnosi se na ulice, trgove,  parkove i sve ostale javne površine na kojima se može kretati i zadržavati veći broj osoba. Stožeri civilne zaštite i Ravnateljstvo policije dužni su osigurati provedbu i nadzor provođenja mjere iz ove Odluke.

(Datum objave 22.03.2020.)
 
Copyright © Općina Trpinja