Prva dostava i podjela potrepština za kućanstvo za krajnje korisnike

Sukladno Operativnom programu „Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.“ i Programu zapošljavanja žena – „ZAŽELI“, financiranih iz Europskog socijalnog fonda, a u sklopu Projekta „ZAŽELI – OPĆINA TRPINJA“, korisnicima usluga pomoći u kući osigurane su potrepštine za osobnu higijenu i održavanje higijene stambenog prostora.
Dana 01.03.2018.godine, temeljem Rješenja o odabiru ekonomski najpovoljnije ponude u postupku javnog nadmetanja Nabava potrepština za kućanstvo s namjerom sklapanja okvirnog sporazuma s jednim gospodarskim subjektom na razdoblje od 24 mjeseca, koja se vodi pod evidencijskim brojem UP.02.1.1.05.0056, sklopljen je ugovor sa ekonomski najpovoljnijim ponuditeljem.
 
07.03.2018.godine obavljena je prva dostava i podjela potrepština krajnjim korisnicima, koji su svojim potpisom potvrdili preuzimanje istih.
 
 
Slika06.jpgSlika01.JPGSlika03.jpgSlika05.jpgSlika02.JPGSlika04.jpg
Copyright © Općina Trpinja