ZAŽELI OPĆINA TRPINJA II - 6 mjeseci rada ciljane skupine

Provedba projekta   „ZAŽELI – OPĆINA TRPINJA II “  na području Općine Trpinja  provodi se sukladno Ugovoru i planu provedbe. Proteklo je sedam mjeseci  od početka provedbe projekta i  šest  mjeseci rada ciljane skupine ,15 zaposlenih žena  trenutno skrbe za 109  krajnjih  korisnika. Tijekom prvih šest mjeseci rada pripadnica ciljane skupine, ukupan broj krajnjih korisnika uključenih u projekt bio je 119. Pomoć i  usluge  koje se pružaju  krajnjim korisnicima provode se uz sve mjere zaštite i preporuke HZJZ. Usluge koje se pružaju krajnjim korisnicima  su dostava namirnica , održavanje čistoće stambenog prostora  krajnjih korisnika , unošenju ogrijeva,pomoć  pri oblačenju, briga o higijeni i osobnom izgledu , pomoć u posredovanju i ostvarivanju raznih prava (dostava lijekova, plaćanje računa, dostava pomagala i sl...).

 

16.jpg4.jpg12.jpg9.jpg6.jpg11.jpg3.jpg13.jpg10.jpg1.jpg5.jpg8.jpg14.jpg15.jpg2.jpg7.jpg

Sukladno Operativnom programu „Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.“ i Programu zapošljavanja žena „ZAŽELI – faza II “, financiranih iz Europskog socijalnog fonda, a u sklopu Projekta „ZAŽELI – OPĆINA TRPINJA II“, krajnjim korisnicima  osigurane su potrepštine za osobnu higijenu i održavanje higijene stambenog prostora.                                                                                                      

U veljači 2021.godine obavljena je sedma dostava i podjela potrepština krajnjim korisnicima.
 
Općina Trpinja korisnik projekta „ZAŽELI – OPĆINA TRPINJA II “ i Udruga „Treća životna dob“ partner koji vrši zapošljavanje i upravljanje projektom imaju redovite izvještajne sastanke  radi bolje provedbe projekta i projektnih aktivnosti . Projekt „ZAŽELI – OPĆINA TRPINJA II “  prihvaćen je  na području Općine Trpinja od strane krajnjih korisnika i ostalih ljudi iz zajednice koji projekt smatraju veoma korisnim.
 
Biljana Todorčić 
Voditeljica projekta

(Objavljeno 19.02.2021.)

 

Copyright © Općina Trpinja