JAVNA TRIBINA PROMOCIJE PROJEKTA „ZAŽELI – OPĆINA TRPINJA II“

U Trpinji, 27.kolovoza 2020.

U prostoru Doma kulture  u Trpinji , Velika 1, dana  27.08.2020.godine.u 12 sati održana je javna tribina promocije projekta „ ZAŽELI – OPĆINA TRPINJA II“  , koja je sufinancirana u okviru Operativnog  programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014-2020. iz Europskoga socijalnoga fonda koji je odobren po pozivu  „Zaželi-Program zapošljavanja žena – faza II „od  Ministarstva rada ,mirovinskog sustava,obitelji i socijalne politike  RH. Profil sudionika javne tribine su predstavnici Općine  Trpinja, predstavnici obveznih partnera ispred Hrvatskog zavoda za zapošljavanje –područni ured Vukovar i Centra za socijalnu skrb Vukovar, članovi organizacija civilnoga društva, ciljana skupina projekta -  zaposlene žene i mještani općine Trpinja. Načelnik Miroslav Palić pozdravio je sve  nazočne sudionike  tribine, poželio im dobrodošlicu ispred projektnoga tima . Voditeljica projekta Biljana Todorčić  i asistentica projekta Radoslava Lončar  upoznale su sudionike  Javne tribine sa projektom „ZAŽELI – OPĆINA TRPINJA II“, njegovom ukupnom vrijednosti i izvorima financiranja,trajanjem,nositeljem i partnerima ,projektnim aktivnostima,ciljevima i očekivanim rezultatima projekta.Svim sudionicima javne tribine podijeljeni su promotivni materijali  koji su tiskani u skladu sa  pravilima o elementima vidljivosti. Javnu tribinu medijski su popratili Radio Dunav i Radio Borovo. Nakon  završetka službenoga dijela javne tribine uslijedio je prigodan domjenak  za sve sudionike.
 

 
Copyright © Općina Trpinja